EARTHNICITY - PIĘKNO DLA  KOBIET  NA CAŁYM ŚWIECIE


 Poznaj makijaż, który pielęgnuje

                                                            Nasze kosmetyki mineralne są stworzone wyłącznie z czystych minerałów. Nie znajdziesz w ich składzie żadnych parabenów, substancji zapachowych, alkoholu, olei mineralnych czy syntetycznych barwników, a jedynie składniki mineralne o najwyższej jakości. Nawet gdy zdarzy Ci się zasnąć, nie zmywając makijażu, Twoja cera na tym nie ucierpi!

  Wszystkie nasze produkty charakteryzują się prostym składem, co sprawia, że są przyjazne dla każdej skóry - mogą ich używać nawet osoby o delikatnej i wrażliwej cerze.


 Nasze wartości: natura i naturalność 


Stosując kosmetyki Earthnicity, będziesz wyglądać pięknie i wyjątkowo, a przy tym bardzo naturalnie. Podkreślając swoją urodę i tuszując niedoskonałości cery, unikniesz niepożądanego „efektu maski”, będziesz sobą.  Nasze produkty pochodzą z bogactw, jakie oferuje nam Ziemia – ze składników mineralnych. Nasz proces produkcji spełnia restrykcyjne normy ekologiczne, kosmetyki nie są testowane na zwierzętach i nie zawierają odzwierzęcych składników – pragniemy, by całokształt naszych działań był wyrazem wdzięczności i szacunku dla natury. 

Jeżeli wsród Was są kobiety, które:

       *  mają problemy alergiczne lub cierpią na dowolny rodzaj trądziku,

       *  przeszły  operacje plastyczne,

       *  są po zabiegach kosmetyki estetycznej ( mezoterapia, peelingi, botoks, itp),

       *  szukają produktów odpowiednich dla wegan ,      

       *  są  aktywnie, uprawiają sport i potrzebują trwałego makijażu,              

       *  szukają lekkiej formuły, która nie zatyka porów, 

       *  żyją w zgodzie z naturą i wybierają wyłącznie ekologiczne produkty,

       *  pragną podążać za najnowszymi trendami,

       *  preferują makijaż, w którym wyglądają bardzo naturalnie.

Jeśli tak - to kosmetyki Earthnicity zostały stworzone specjalnie dla WAS !Bierzemy odpowiedzialność za Twój komfortReceptury naszych kosmetyków mineralnych są opracowane przez pracujących w naszej firmie specjalistów, dlatego bierzemy całkowitą odpowiedzialność za skład, jakość i komfort stosowania naszych produktów. Nie sprzedajemy pod własną marką towarów wytwarzanych przez inne firmy, jak robią to niektóre koncerny, zajmujące się dystrybucją kosmetyków mineralnych.

 

Odpowiadamy na Twoje potrzeby

 

Cały czas powiększamy asortyment naszych kosmetyków oraz gamę kolorystyczną istniejących już produktów, by wychodzić naprzeciw Twoim potrzebom. Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony, aby być na bieżąco z naszymi najnowszymi propozycjami.


Podbijamy Europę


Firma Earthnicity założona została w Londynie w 2007 roku, odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie na wydajne, naturalne kosmetyki. Nazwa „Earthnicity” pochodzi od angielskiego słowa Earth, czyli Ziemia, nawiązując do jej skarbów - minerałów.  To właśnie minerały gwarantują najwyższą jakość w służbie piękna.

Przekonały się już o tym klientki z Wielkiej Brytanii, Włoszech, Danii, Francji i Republice Południowej Afryki.

 Teraz kolej na Polki!

 

 

Masz pytania?


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach, odwiedź sekcję najczęściej zadawanych pytań FAQ (Frequently Asked Questions).


Jeśli masz jakieś pytania lub uwagi, prosimy o skontaktowanie się z nami poprzez formularz kontaktowy lub napisanie wiadomości e-mail na adres: info@earthnicity.pl